Професійний акаунт
4
Роки досвіду
3
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
11
Ексклюзивних об'єктів
1
Рекламна активність
9090
Останній візит на сайт
сьогодні
АН Нова Квартира

Продаж комерційної нерухомості (8)

  • Нова Квартира
    25 000 $
    532 $/м²

    Літературна вул. (Чехова), 7/1

    БЕЗ КОМІСІЇ
    торгівельне приміщення
    47 м²
    4 дні тому
    Продаж готового бізнесу - працююча кавʼярня “Етно”. М. Ірпінь, навпроти Центрального парку - активний пішохідний трафік, фасадне приміщення з панорамними вікнами. Є дві тераси, які приносять додатковий прибуток. Площа - 47 м² Дизайнерський ремонт у сучасному українському стилі. Світильники та дзеркала ручної роботи. Є окрема зона для облаштування кухні. Столи вже вмонтовані. Впізнаваний інтерʼєр, який активно фотографують відвідувачі. Тариф на електроенергію- житловий. Є свої паркомісця. На вході встановлене дзеркало для селфі (додатковий магніт для гостей і соц. мереж). Бізнес під ключ: Повністю укомплектоване обладнання та меблі. Контакти перевірених постачальників. Активн...
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Нова Квартира
    100 000 $
    1 493 $/м²

    Лісова вул., 50

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Смайл
    багатофункціональне приміщення
    67 м²
    2014 рік побудови
    1 тиж. тому
    Пропонується до продажу повністю обладнане комерційне приміщення у форматі діючої стоматологічної клініки — ідеальне рішення «заходь і працюй» без додаткових вкладень. Топова локація — поруч Центральний парк Ірпеня Активний пішохідний трафік, престижний район, зручний під’їзд і висока впізнаваність для медичного бізнесу. Основні переваги об’єкта: загальна площа — 66,7 м² окрема вхідна група — комфорт для клієнтів та персоналу повністю укомплектована стоматологічна клініка індивідуальне газове опалення житлові тарифи на комунальні послуги якісний ремонт, продумане зонування сухе, тепле приміщення, готове до роботи з першого дня Формат використання: діючий медичний бізнес приватна стоматоло...
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Нова Квартира
    24 000 $
    316 $/м²

    Героїв Майдану вул., 368

    БЕЗ КОМІСІЇ
    приміщення вільного призначення
    76 м²
    1 тиж. тому
    Терміново продам гараж в кооперативі з оглядовою ямою, комунікаціями та 2х кімнатною квартирою на 2-му поверсі. Якісно побудований, утепленний, з опаленням, водою та септиком. На першому поверсі гараж під авто ромірами 5.5м на 6.9м. Є оглядова яма та ліфт на 2-й поверх. На 2-му поверсі кухня студія, санвузол та 2 окремих кімнати. Додатково встановлений твердопаливний котел. Дуже хороша пропозиція для роботи та житла одночасно.
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Нова Квартира
    63 000 $
    1 125 $/м²

    Університетська вул., 2ф/2

    БЕЗ КОМІСІЇ
    приміщення вільного призначення
    56 м²
    1 тиж. тому
    Комерційне приміщення з ремонтом у престижному районі Ірпеня біля Центрального парку Пропонується комерційне приміщення з якісним ремонтом у одній з найкращих локацій Ірпеня — поруч із Центральним парком, по вулиці Університетська. Площа — 56 м², окремий вхід, що зручно та престижно для клієнтів. Приміщення сухе, тепле та доглянуте, повністю готове до роботи без додаткових вкладень. Оснащення: • якісний ремонт • вбудована кухня • електрокотел • бойлер • санвузол Простір чудово підійде для офісу, студії, салону краси, медичного чи сервісного бізнесу, а також як вигідна інвестиція. Локація — беззаперечна перевага: поруч Центральний парк, активний пішохідний трафік, престижне оточення та зру...
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Нова Квартира
    53 000 $
    1 082 $/м²

    Прорізна вул., 9

    приміщення для надання послуг
    49 м²
    2 тиж. тому
    Пропоную Вашій увазі комерційне приміщення з ремонтом в сучасному ЖК На Прорізній. Площа приміщення складає 49м2, розташоване в цокольному поверсі . Приміщення з окремим входом. Має гарне і вдале планування: 2 окремі кімнати, санвузол, кладова. В приміщенні зроблений хороший ремонт. З орендарями, готовий бізнес. Приміщення, яке дійсно варте Вашої уваги!
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Нова Квартира
    84 000 $
    894 $/м²

    Мечникова вул., 109-Б

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Комфорт Хаус
    багатофункціональне приміщення
    94 м²
    2015 рік побудови
    2 тиж. тому
    Комерційне приміщення з ремонтом у прохідній локації — ідеальне для вашого бізнесу Простір, який легко підлаштовується під вашу ідею. Велике комерційне приміщення з готовим ремонтом, яке можна зонувати на власний розсуд — під офіс, салон, студію, клініку, магазин чи сервісний бізнес. Усі комунікації вже підведені, що дозволяє одразу розпочати роботу без зайвих витрат і затримок: • професійна витяжка • бойлер • кондиціонер • сигналізація • електрика • вода Є можливість розмістити вивіску на фасаді та встановити вказівник на повороті — ваш бізнес буде помітним і легко впізнаваним. Локація — ваша конкурентна перевага Район із високою щільністю мешканців, активний пішохідний трафік, прохідне мі...
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Нова Квартира
    65 000 $
    1 300 $/м²

    Василя Стуса вул. (Пушкінська), 23

    БЕЗ КОМІСІЇ
    приміщення вільного призначення
    50 м²
    1 міс. тому
    Пропонується до продажу комерційне приміщення площею 50 м², вільного призначення 50м2 у зручній та прохідній локації. Адреса: вул. Вериківського, при цьому фасад виходить на вул. Василя Стуса, що забезпечує хорошу видимість та потік клієнтів.
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Нова Квартира
    73 000 $
    811 $/м²

    Садова вул., 65

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    90 м²
    2 міс. тому
    Продаж діючого магагазину. Вул.Садова, провулок Лермонтова. Магазин знаходиться на 1 поверсі 5 поверхового будинку.Має окремий вхід, Площа 90м² Планування 2 зали, кабінет, санвузол та комора.Опалення, водопостачання та водовідведення централізоване. Потужність 3 фази 15 кВт.
    PRO аккаунт
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: