Професійний акаунт
4
Года опыта
3
Года на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
19
Эксклюзивных объектов
2
Рекламная активность
8889
Последний визит на сайт
сегодня
АН Нова Квартира

Продажа коммерческой недвижимости (8)

  • Нова Квартира
    25 000 $
    532 $/м²

    Літературна ул. (Чехова), 7/1

    БЕЗ КОМИССИИ
    торговое помещение
    47 м²
    5 дней назад
    Продаж готового бізнесу - працююча кавʼярня “Етно”. М. Ірпінь, навпроти Центрального парку - активний пішохідний трафік, фасадне приміщення з панорамними вікнами. Є дві тераси, які приносять додатковий прибуток. Площа - 47 м² Дизайнерський ремонт у сучасному українському стилі. Світильники та дзеркала ручної роботи. Є окрема зона для облаштування кухні. Столи вже вмонтовані. Впізнаваний інтерʼєр, який активно фотографують відвідувачі. Тариф на електроенергію- житловий. Є свої паркомісця. На вході встановлене дзеркало для селфі (додатковий магніт для гостей і соц. мереж). Бізнес під ключ: Повністю укомплектоване обладнання та меблі. Контакти перевірених постачальників. Активн...
    PRO аккаунт
    Риелтор
  • Нова Квартира
    100 000 $
    1 493 $/м²

    Лесная ул., 50

    БЕЗ КОМИССИИ ЖК Смайл
    многофункциональное помещение
    67 м²
    2014 год постройки
    1 нед. назад
    Пропонується до продажу повністю обладнане комерційне приміщення у форматі діючої стоматологічної клініки — ідеальне рішення «заходь і працюй» без додаткових вкладень. Топова локація — поруч Центральний парк Ірпеня Активний пішохідний трафік, престижний район, зручний під’їзд і висока впізнаваність для медичного бізнесу. Основні переваги об’єкта: загальна площа — 66,7 м² окрема вхідна група — комфорт для клієнтів та персоналу повністю укомплектована стоматологічна клініка індивідуальне газове опалення житлові тарифи на комунальні послуги якісний ремонт, продумане зонування сухе, тепле приміщення, готове до роботи з першого дня Формат використання: діючий медичний бізнес приватна стоматоло...
    PRO аккаунт
    Риелтор
  • Нова Квартира
    24 000 $
    316 $/м²

    Героїв у ул., 368

    БЕЗ КОМИССИИ
    помещение свободного назначения
    76 м²
    1 нед. назад
    Терміново продам гараж в кооперативі з оглядовою ямою, комунікаціями та 2х кімнатною квартирою на 2-му поверсі. Якісно побудований, утепленний, з опаленням, водою та септиком. На першому поверсі гараж під авто ромірами 5.5м на 6.9м. Є оглядова яма та ліфт на 2-й поверх. На 2-му поверсі кухня студія, санвузол та 2 окремих кімнати. Додатково встановлений твердопаливний котел. Дуже хороша пропозиція для роботи та житла одночасно.
    PRO аккаунт
    Риелтор
  • Нова Квартира
    63 000 $
    1 125 $/м²

    Университетская ул., 2ф/2

    БЕЗ КОМИССИИ
    помещение свободного назначения
    56 м²
    1 нед. назад
    Комерційне приміщення з ремонтом у престижному районі Ірпеня біля Центрального парку Пропонується комерційне приміщення з якісним ремонтом у одній з найкращих локацій Ірпеня — поруч із Центральним парком, по вулиці Університетська. Площа — 56 м², окремий вхід, що зручно та престижно для клієнтів. Приміщення сухе, тепле та доглянуте, повністю готове до роботи без додаткових вкладень. Оснащення: • якісний ремонт • вбудована кухня • електрокотел • бойлер • санвузол Простір чудово підійде для офісу, студії, салону краси, медичного чи сервісного бізнесу, а також як вигідна інвестиція. Локація — беззаперечна перевага: поруч Центральний парк, активний пішохідний трафік, престижне оточення та зру...
    PRO аккаунт
    Риелтор
  • Нова Квартира
    53 000 $
    1 082 $/м²

    Прорізна ул., 9

    помещение для оказания услуг
    49 м²
    2 нед. назад
    Пропоную Вашій увазі комерційне приміщення з ремонтом в сучасному ЖК На Прорізній. Площа приміщення складає 49м2, розташоване в цокольному поверсі . Приміщення з окремим входом. Має гарне і вдале планування: 2 окремі кімнати, санвузол, кладова. В приміщенні зроблений хороший ремонт. З орендарями, готовий бізнес. Приміщення, яке дійсно варте Вашої уваги!
    PRO аккаунт
    Риелтор
  • Нова Квартира
    84 000 $
    894 $/м²

    Мечникова ул., 109-Б

    БЕЗ КОМИССИИ ЖК Комфорт Хаус
    многофункциональное помещение
    94 м²
    2015 год постройки
    2 нед. назад
    Комерційне приміщення з ремонтом у прохідній локації — ідеальне для вашого бізнесу Простір, який легко підлаштовується під вашу ідею. Велике комерційне приміщення з готовим ремонтом, яке можна зонувати на власний розсуд — під офіс, салон, студію, клініку, магазин чи сервісний бізнес. Усі комунікації вже підведені, що дозволяє одразу розпочати роботу без зайвих витрат і затримок: • професійна витяжка • бойлер • кондиціонер • сигналізація • електрика • вода Є можливість розмістити вивіску на фасаді та встановити вказівник на повороті — ваш бізнес буде помітним і легко впізнаваним. Локація — ваша конкурентна перевага Район із високою щільністю мешканців, активний пішохідний трафік, прохідне мі...
    PRO аккаунт
    Риелтор
  • Нова Квартира
    65 000 $
    1 300 $/м²

    Василя Стуса ул. (Пушкинская), 23

    БЕЗ КОМИССИИ
    помещение свободного назначения
    50 м²
    1 мес. назад
    Пропонується до продажу комерційне приміщення площею 50 м², вільного призначення 50м2 у зручній та прохідній локації. Адреса: вул. Вериківського, при цьому фасад виходить на вул. Василя Стуса, що забезпечує хорошу видимість та потік клієнтів.
    PRO аккаунт
    Риелтор
  • Нова Квартира
    73 000 $
    811 $/м²

    Садовая ул., 65

    БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    90 м²
    2 мес. назад
    Продаж діючого магагазину. Вул.Садова, провулок Лермонтова. Магазин знаходиться на 1 поверсі 5 поверхового будинку.Має окремий вхід, Площа 90м² Планування 2 зали, кабінет, санвузол та комора.Опалення, водопостачання та водовідведення централізоване. Потужність 3 фази 15 кВт.
    PRO аккаунт
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?
Верификация Дія откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.